TRACER KID

Tracer wózek dla dzieci wyposażony jest standardowo w regulowany ortopedycznie zagłówek oraz ergonomiczne, wyprofilowane, bardzo wygodne siedzisko i oparcie. Podłokietniki regulowane w poziomie i w pionie. Wózek posiada oświetlenie tylne i przednie, światła stopu i sygnalizację dźwiękową. Wyposażony jest również w kółka przeciwwywrotne, które skutecznie zabezpieczają wózek przed przewróceniem się przy pokonywaniu nachyleń. Jednostka sterująca z mikroprocesorami daje wspaniałe możliwości kontroli jazdy, minimum wysiłku, maksimum bezpieczeństwa. Nowa generacja silników 200W umożliwia płynną jazdę bez żadnych kłopotów. Bezobsługowe akumulatory dostarczają wystarczającą ilość energii. Łatwy i szybki mechanizm pozwala na wyciągnięcie baterii z obudowy i po położeniu oparcia na siedzenie można załadować wózek do auta. Znakomicie spisuje się w terenie.

Parametry:
– Prędkość: 6/10 km/h;
– Moc silnika: 2 x 200/300W;
– Akumulatory: 73 Ah;
– Zasięg: 35 km;
– Masa własna: ok. 100 kg;
– Max. obciążenie: do 150 kg;
– Szerokość siedziska: 37-55 cm;
– Głębokość siedziska: 45 cm;
– Wymiary dł./szer. 119/70.

 

DRAGON START

DRAGON START jest kompaktowym wózkiem pokojowo – terenowym z zakresem szerokości siedzisk: 29 – 40 cm. Oprócz tego wózek posiada możliwość regulacji kąta nachylenia, głębokości i wysokości siedziska oraz kąta oparcia. Zapewnia to optymalne dopasowanie wózka do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Zastosowanie nowoczesnego Joysticka Shark II umożliwia płynną i łatwą obsługę funkcji wózka dziecięcego.
Trzy różne kolory tapicerek oraz dwa kolory ramy można dowolnie ze sobą łączyć uzyskując ciekawy efekt wizualny. Zastosowanie w standardowym wyposażeniu wózka akumulatorów 60AH oraz oświetlenia drogowego pozwala na jazdę nawet po zmroku.

Dostępne wyposażenie dodatkowe:
• elektryczna regulacja kąta siedziska;
• pneumatycznie lub elektrycznie odchylane oparcie;
• urządzenie wspomagające wjazd na krawężniki „Bordsteinheber”
• lusterko;
• stolik;
• sterowanie centralne;
• sterowanie stołowe;
• odchylany uchwyt Joysticka z regulacją wysokości.

Parametry:
– Prędkość: 6 km/h;
– Moc silnika: 295 W;
– Akumulatory: 2 x 60 Ah;
– Zasięg: ok. 30 km;
– Masa własna: 100 kg;
– Max. obciążenie: 90 kg;
– Wymiary dł./szer.: 103/61;