WITAMY NA NASZEJ STRONIE


Celem naszej Firmy jest dobranie sprzętu do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy wózek, pionizator i inny sprzęt rehabilitacyjny jest dobierany pod wymiary i gabaryty klienta.

Oferta nasza obejmuje wózki aktywne, sportowe, dziecięce, elektryczne, komfortowe i standardowe. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku polskim i zagranicznym. Najszersza oferta i szybka dostawa najwyższej jakości produktów to nasze atuty.

Nasi konsultanci medyczni to instruktorzy aktywnej rehabilitacji , fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami niepełnosprawnymi ruchowo. W takim zespole fachowców każdy klient poczuje się profesjonalnie i indywidualnie obsłużony. Zapraszamy do Salonu w Zielonej Górze przy ul. Rzeźniczaka 23B , lub możemy do ciebie dojechać po telefonicznym uzgodnieniu.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego Salonu Medycznego „Active”, obejmującym przystawki rehabilitacyjne, nowości na rynku medycznym, pionizatory, łóżka rehabilitacyjne, materace i poduszki przeciwodleżynowe.