simba ZIPPIE SIMBA

Perfekcyjnie lekki wózek aluminiowy ze sztywną ramą o wadze całkowitej od 8 kg. Oznacza to łatwiejszą obsługę i manewrowanie wózkiem, co sprawia, że dziecko ma więcej energii na zabawę.
Z ogromną ilością opcji, szerokim wyborem kolorów i siedziskiem, które rośnie razem z dzieckiem, jest to idealny wózek manualny dla małego użytkownika.

Parametry:
– szerokości siedziska: 22 – 36 cm (w skokach co 2 cm);
– waga wózka: od 8 kg;
– maks. waga użytkownika: 65 kg.

youngster-3-po ZIPPIE YOUNGSTER

Odkryj nowe miejsca, znajdź nowych przyjaciół i baw się! Dzięki swojej konstrukcji Youngster 3 umożliwia to, a nawet więcej. Lata doświadczeń w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że ten składany krzyżakowo aluminiowy wózek dziecięcy znakomicie odpowiada potrzebom rodziców, opiekunów i użytkowników. Warto pamiętać, że jeśli chodzi o styl – Youngster 3 nie jest wózkiem wagi lekkiej, jeśli chodzi o wagę – jak najbardziej jest!

Parametry:
– szerokości siedziska: 22 – 40 cm (w skokach co 2 cm);
– waga wózka: od 8,5 kg;
– maks. waga użytkownika: 85 kg.

mewa  MEWA

Nowoczesny wózek spacerowy o doskonałych właściwościach jezdnych. Wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. 
Posiada wiele regulacji i jest bogato wyposażony.

Wyposażenie standardowe wózka zawiera:
– antypoślizgowy stolik terapeutyczny;
– pałąk (zakładany w miejsce stolika);
– pasy 5 punktowe;
– pasy odwiedzeniowe;
– klin;
– zagłówek z regulacją;
– peloty piersiowo – lędźwiowe z regulacją;
– regulowana budka z okienkiem;
– moskitiera;
– śpiwór na nogi;
– torba na zakupy (zapinana pod wózkiem);
– duża torba turystyczna (zapinana na rączce do pchania).

Cechy wózka:
– bardzo komfortowy dla dziecka;
– w pełni wyposażony;
– łatwy i szybki w składaniu;
– lekkość prowadzenia, idealnie wyważony środek ciężkości;
– zmiana kierunku jazdy (siedzisko zapinane przodem lub tyłem);
– duża regulacja pochylenia oparcia;
– amortyzacja wszystkich 4 kół, a w tylnych dodatkowo dwustopniowa regulacja twardości;
– blokada kół przednich;
– regulacja pochylenia rączki do pchania;
– regulowany i składany podnóżek;
– dwa rodzaje tapicerek oraz trzy rodzaje kolorów do wyboru;
– polska produkcja, polska jakość!

Wskazania:

– mózgowe porażenie dziecięce;
– przepuklina oponowo – rdzeniowa;
– dystrofia;
– niedowłady tułowia oraz kończyn;
– inne.

Parametry:
– max waga pacjenta 35 kg;
– rama wykonana z elementów aluminiowych oraz stalowych;
– szybki demontaż wszystkich kół;
– duże koła pompowane zdecydowanie lepiej pokonują nierówności i świetnie amortyzują.

 friend ZIPPIE FRIEND

Czasami znalezienie równowagi pomiędzy ceną a dobrą jakością jest bardzo trudne, dlatego dla tych, którzy takiej równowagi potrzebują stworzono w konkurencyjnej cenie, wysokiej jakości wózek aluminowy sładany krzyżakowo.
Jest to nowy standard w grupie wózków dziecięcych – dostępny w 4 szerokościach siedziska, 3 wysokościach oparcia, 3 kolorach…. i wielu innych opcjach i parametrach, które pozwalają zbudować wózek dostosowany do potrzeb młodego użytkownika.

Parametry:
– dostępne szerokości siedziska: 30 / 32 / 34 / 36 cm;
– waga wózka: od 12,2 kg;
– maks. waga użytkownika: 75 kg.

BAMBINO

Panthera produkuje aktywne wózki, które uznawane są za najlżejsze zarówno pod względem wagi, jak i właściwości jezdnych. Panthera Bambino nie jest wyjątkiem.Łatwy do prowadzenia i samodzielnej jazdy dziecięcy wózek do codziennego użytku ma takie same, doskonałe właściwości, jak więksi „starsi bracia” z rodziny Panthera.Szeroki asortyment akcesoriów oraz wiele opcji regulacji i ustawień pozwala dostosować Pantherę Bambino do naprawdę dużej grupy młodych użytkowników o najróżniejszych cechach fizycznych.
Panthera Bambino jest łatwa w jeżdżeniu, dopasowaniu, prowadzeniu i transporcie. Mówiąc krótko: Panthera Bambino jest najlepszym prawdziwie aktywnym wózkiem dla dzieci.

Wyposażenie standardowe:

• Rama chromowo-molibdenowa;
• Podnóżek platformowy z regulowaną wysokością, kątem pochylenia i głębokością;
• Koła tylne 20”, 22” lub 24” z płynną regulacją balansu;
• Tytanowe ciągi;
• Zabezpieczenia przeciwwywrotne;
• Kółka przednie 5”;
• Oparcie z płynną regulacją wysokości i kąta nachylenia;
• Regulowana tapicerka oparcia;
• Regulowana tapicerka siedziska;
• Hamulec;
• Zestaw narzędzi;
• Instrukcja obsługi;

 

  MICRO

Panthera Micro jest wózkiem dla najmłodszych dzieci. Został on zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na ekstremalną zwrotność i łatwość w poruszaniu się, ponieważ zdawaliśmy sobie doskonale sprawę z tego, jak wielkie znaczenie ma możliwość samodzielnego przemieszczania się, zwłaszcza dla najmłodszych.
Rama zbudowana jest ze stali chromo-molibdenowej oraz z tytanu, jako kół tylnich użyliśmy przednich kółek od wyścigowego wózka maratońskiego. Micro ma tylko jedno kółko przednie – jest to rozwiązanie często stosowane w wózkach sportowych, aby zwiększyć ich zwrotność.
Panthera Micro jest wózkiem zaprojektowanym pod kątem dzieci w wieku od roku do pięciu lat. Najmłodszy jak na razie użytkownik miał 10 miesięcy.

Wyposażenie standardowe:
• Rama chomowo-molibdenowa;
• 18” lub 20” wysokociśnieniowe koła tylne, bez ciągów;
• Regulowana tapicerka oparcia;
• Kółko przednie 3”;
• Tytanowe zabezpieczenie przeciwwywrotne;
• Stały podnóżek regulowany w pionie.

 

BABY JOGGER

Niepotrzebne są narzędzia do złożenia.
Zapewnia 71cm ( Freedom) \ 61 cm ( Independance) wysokości oparcia.
Szybki system składania.
Zgięty uchwyt do prowadzenia, zapewniający większy komfort.
Pas 5-pięciopunktowy regulowany
Koła z szybkozłączką 16”
Hamulce tylne
Obciążenie do 90 kg -model Freedom, do 45kg – model Independance
Bardzo lekki 13,3 kg.

Dodatkowe wyposażenie za dopłatą:
– przedłużone oparcie;
– peleryna p. deszczowa;
– dopłata za wydłużony podnóżek.

 

 

 

RACER

Wózek RACER został zaprojektowany z myślą o dzieciach i młodzieży specjalnej troski. System pelot doskonale zabezpiecza dziecko, dając mu poczucie dużego komfortu i bezpieczeństwa, równocześnie nie krępując ruchów. Tapicerka wykonana jest z oddychających i łatwo zmywalnych materiałów. Wózek ma wiele regulacji wpływających na komfort użytkowania, a składana konstrukcja dodatkowo ułatwia jego transport. Niska waga, pompowane koła wyposażone w hamulce czynią Racer’a wózkiem kompletnym.

HIPPO

Wózek HIPPO przeznaczony jest dla dzieci specjalnej troski. Wózek został wyposażony w dodatkowe resory, dzięki czemu wstrząsy, np. w trakcie jazdy po powierzchni brukowej zostają złagodzone. Jest to szczególnie ważne wówczas, gdy użytkownikiem wózka jest dziecko spastyczne, gdyż wstrząsy powodują wzmożenie patologicznego napięcia mięśniowego. Nasz wózek wymaga jedynie dopasowania szerokości pelot bocznych, wysokości poduszki zagłówka, ustalenia optymalnej pozycji siedziska i oparcia poprzez regulację klina międzyudowego i regulację podnóżka. Produkt posiada bardzo bogate wyposażenie standardowe. Szczególnie polecany dla najmłodszych pacjentów.

 

GEMINI I

Nowej generacji wózek wykonany z aluminium, w którym konstrukcja stwarza ogromne możliwości różnych regulacji.
Nowoczesny wygląd nie pozostawia żadnych złudzeń, że jest to wózek, który rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jego znakomita funkcjonalność, ale także z powodu wyglądu. Możliwość zmiany kierunku jazdy twarzą do osoby pchającej lub do kierunku jazdy wózka w przypadku wersji Gemini I. Waga wózka nie przekracza 13,5 kg. W wózku Gemini II, który przeznaczony jest dla starszych i jednocześnie większych pacjentów nie ma możliwości przekładania siedziska. Dziecko może jechać tylko twarzą w kierunku jazdy wózka. Wykonany ze stali a mimo to jego waga nie przekracza 21 kg.

GEMINI II

Geminii II jest wykonany ze stali tak aby mógł wytrzymać obciążenie do 50 kg, a mimo to jego waga nie przekracza 21 kg. W wózku , który przeznaczony jest dla starszych i jednocześnie większych pacjentów nie ma możliwości przekładania siedziska. Dziecko może jechać tylko twarzą w kierunku jazdy wózka.

  SMYK

Wózek aktywny przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidualnie wg potrzeby „małego” użytkownika. W skład wyposażenia standardowego wchodzą świecące koła 3” z przodu oraz 17” napędowe, pałąk dla opiekuna do prowadzenia wózka, możliwość wyboru koloru ramy oraz charakterystyczna tapicerka w kolorze czerwonym. Dodatkowym atutem Smyka jest jego indywidualne dopasowanie parametrów do pacjenta.

JUNIOR

Wózek GTM JUNIOR przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Wymiary wózka są dobierane indywidualnie do potrzeb użytkownika. W wyposażeniu standardowym wózek posiada platformę o regulowanym kącie pochylenia oraz położeniu, rączki do pchania oraz zabezpieczenia antywywrotne z systemem szybkiego składania (jednym pociągnięciemzabezpieczenia składają się pod ramę wózka). JUNIOR dostępny jest z kołami 20×1″ oraz 22×1″.

KID

GTM KID jest aktywnym wózkiem młodzieżowym, o sztywnej spawanej ramie, dobieranym indywidualnie. Dzięki tym właściwościom wózek jest lekki i bezawaryjny. Posiada koła napędowe 22×1″. W wersji standardowej KID posiada rączki do prowadzenia, zabezpieczenia przeciwwywrotne.